Przedszkole Kubuś Puchatek w Myszkowie

21.01.2011 Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia dzieci wręczyły swoim dziadkom laurki i własnoręcznie wykonane prezenty

20.01.2011 Wycieczka do biblioteki

5.01.2011 Przedstawienie "O strachu na wróble"

5 stycznia w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie "O strachu na wróble"

10.12.2010 Wizyta w teatrze

10 grudnia byliśmy w teatrze na przedstawieniu "Trzy świnki", tam także były upominki od Mikołaja

6.12.2010 Spotkanie z Mikołajem

• 6 grudnia odbyło się spotkanie z Mikołajem, który obdarował dzieci prezentami

Listopad 2010 Pasowanie na przedszkolaka

W listopadzie dzięki uroczystości "Pasowanie na Przedszkolaka" dzieci z naszego przedszkola stały się pełnoprawnymi przedszkolakami.

21.10.2010 Wizyta funkcjonariuszy Powiatowej Komendy Policji

21 października nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Myszkowie. Było to spotkanie związane z bezpieczeństwem dzieci na drodze. Dzieci brały aktywny udział w spotkaniu, co widać na zdjęciach umieszczonych w GALERII.

Wizyta u strażaków

We wrześniu przedszkolaki z naszego przedszkola były z wizytą  Powiatowej Straży Pożarnej w Myszkowie. Dzięki uprzejmości strażaków dzieci mają niezapomniane wrażenia.

Współpraca z

Fundacja "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom" (do stycznia 2006 r. znana pod nazwą Fundacja "ABCXXI - Program Zdrowia Emocjonalnego") została założona w grudniu 1998 r. przez Irenę Koźmińską. Celem Fundacji jest wspieranie zdrowia emocjonalnego - psychicznego, umysłowego oraz moralnego - dzieci i młodzieży poprzez działania oświatowe, edukacyjne, organizacyjne, promocyjne i lobbingowe.

Design & webmastering MOL-Systemy Komputerowe