Przedszkole Kubuś Puchatek w Myszkowie

Zasady płatności

Wysokości opłat obowiązują w przedszkolu "PUCHATEK" od 01.09.2010.

Wpisowe

Wpisowe do przedszkola wynosi 200 PLN . Jest to jednorazowa, bezzwrotna opłata, wpłacana przelewem na konto przedszkola lub w sekretariacie placówki, w dniu rezerwacji miejsca.
Wpisowe przeznaczone jest na wyposażenie dziecka w przybory przedszkolne, zakup pakietu z wydawnictwa edukacyjnego.

Czesne

Czesne za miesiąc wynosi 170 PLN dla dziecka roku plus wyżywienie. Czesne opłacane jest z góry, przelewem do piątego dnia każdego miesiąca na konto przedszkola lub w sekretariacie placówki.

Ubezpieczenie

Wychowankowie przedszkola "PUCHATEK" zostaną objęci obowiązkowym rocznym ubezpieczeniem w wybranej firmie ubezpieczeniowej.
Koszty ubezpieczenia ponoszą Rodzice, uiszczając opłatę do końca września danego roku przedszkolnego.

Opłata za dodatkowe godziny

Opłata za opiekę nad dzieckiem po godzinach pracy placówki czyli przed godz. 6:00 rano i po godzinie 17:00, za każdą rozpoczętą godzinę wynosi dodatkowo 20 PLN.

Design & webmastering MOL-Systemy Komputerowe